O autorze
Brytyjsko - polska firma doradcza, oferująca autorskie rozwiązania optymalizacji podatkowej w oparciu o ponad dwunastoletnie doświadczenie na połączonych rynkach Wielkiej Brytanii i Polski.

Oferta firmy obejmuje pełen zakres usług od momentu założenia np. brytyjskiej spółki limited, poprzez miesięczne rozliczenia pracowników oraz dyrektorów po rozliczenie roczne włącznie. Firma oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm brytyjskich jak również pracowników i kadry zarządzającej.

W Admiral Tax pracują tylko najlepsi i najbardziej doświadczeni specjaliści z dziedziny księgowości i usług podatkowych, doskonale znający realia prowadzenia działalności gospodarczej zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. Eksperci Admiral Tax chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Dodatkowo, firma przejmuje na siebie pełen kontakt z urzędami. Nawet osoby, które nie znają języka angielskiego mogą za pośrednictwem Admiral Tax korzystać z dobrodziejstw brytyjskiego systemu prawno – podatkowego.

Więcej na Admiral Tax

ZROZUMIEĆ BIZNES – WYPEŁNIJ ANKIETĘ I DOWIEDZ SIĘ, CO MÓWI RYNEK

Fot. Pixabay
Jak radzą sobie na Wyspach polscy przedsiębiorcy? Czego potrzebują i z czego najbardziej są zadowoleni? Weź udział w anonimowej ankiecie, dzięki której zdobędziesz wiedzę o polskiej przedsiębiorczości za granicą. A co najważniejsze - przeanalizowane wyniki trafią do Ciebie w postaci raportu dotyczącego migracji przedsiębiorstw.

Wychodząc naprzeciw polskim przedsiębiorcom, Admiral tax wraz z Zetha Media podjęły się przeanalizowania szeroko rozumianego rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Na podstawie przeprowadzanych badań powstanie raport, który przybliży potrzeby i preferencje, zarówno już aktywnych przedsiębiorców, jak i tych, którzy dopiero planują swoją przygodę z otwarciem własnej działalności,

Ankieta „Migracja biznesu zagranicę” jest w pełni anonimowa, a udział w badaniu nie zajmuje więcej, niż dwie minuty. Wyrażając swoje zdanie, pomagasz stworzyć realny obraz polskiego przedsiębiorcy. Dodatkowo, podając swój adres email, masz pewność, że otrzymasz gotowy raport jako pierwszy.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ
Trwa ładowanie komentarzy...