ZROZUMIEĆ BIZNES – WYPEŁNIJ ANKIETĘ I DOWIEDZ SIĘ, CO MÓWI RYNEK

Fot. Pixabay
Jak radzą sobie na Wyspach polscy przedsiębiorcy? Czego potrzebują i z czego najbardziej są zadowoleni? Weź udział w anonimowej ankiecie, dzięki której zdobędziesz wiedzę o polskiej przedsiębiorczości za granicą. A co najważniejsze - przeanalizowane wyniki trafią do Ciebie w postaci raportu dotyczącego migracji przedsiębiorstw.

Wychodząc naprzeciw polskim przedsiębiorcom, Admiral tax wraz z Zetha Media podjęły się przeanalizowania szeroko rozumianego rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Na podstawie przeprowadzanych badań powstanie raport, który przybliży potrzeby i preferencje, zarówno już aktywnych przedsiębiorców, jak i tych, którzy dopiero planują swoją przygodę z otwarciem własnej działalności,

Ankieta „Migracja biznesu zagranicę” jest w pełni anonimowa, a udział w badaniu nie zajmuje więcej, niż dwie minuty. Wyrażając swoje zdanie, pomagasz stworzyć realny obraz polskiego przedsiębiorcy. Dodatkowo, podając swój adres email, masz pewność, że otrzymasz gotowy raport jako pierwszy.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ
Trwa ładowanie komentarzy...