O autorze
Brytyjsko - polska firma doradcza, oferująca autorskie rozwiązania optymalizacji podatkowej w oparciu o ponad dwunastoletnie doświadczenie na połączonych rynkach Wielkiej Brytanii i Polski.

Oferta firmy obejmuje pełen zakres usług od momentu założenia np. brytyjskiej spółki limited, poprzez miesięczne rozliczenia pracowników oraz dyrektorów po rozliczenie roczne włącznie. Firma oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm brytyjskich jak również pracowników i kadry zarządzającej.

W Admiral Tax pracują tylko najlepsi i najbardziej doświadczeni specjaliści z dziedziny księgowości i usług podatkowych, doskonale znający realia prowadzenia działalności gospodarczej zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. Eksperci Admiral Tax chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Dodatkowo, firma przejmuje na siebie pełen kontakt z urzędami. Nawet osoby, które nie znają języka angielskiego mogą za pośrednictwem Admiral Tax korzystać z dobrodziejstw brytyjskiego systemu prawno – podatkowego.

Więcej na Admiral Tax

Sprzedaż kluczy do gier. Jak na tym zarobić?

shutterstock.com
Sprzedaż kluczy do gier komputerowych to atrakcyjny biznes dla wielu fanów tego typu rozrywki. Aby cieszyć się dużymi zyskami, warto pomyśleć nad zoptymalizowaniem kosztów prowadzenia działalności w tym zakresie.

Gry komputerowe stały się w ostatnich latach codzienną rozrywką dla wielu z nas. Są także jednym z najatrakcyjniejszych polskich towarów eksportowych (za sprawą choćby "Wiedźmina"). Dość powiedzieć, że polski rynek gier wart był w ubiegłym roku około 1,9 miliarda złotych. Popularność ta stwarza pole do rozwoju wielu nowych usług, takich jak choćby sprzedawanie kluczy do gier.

Warto pamiętać, że w myśl przepisów polskiego prawa, wykonywanie tego typu usługi w sposób zorganizowany i ciągły określane jest jako działalność gospodarcza. Wobec tego, sprzedawca zmuszony jest odprowadzać składki ZUS, płacić wszystkie należne podatki i zmagać się z zawiłymi kwestiami prawnymi. Czy istnieje zatem sposób na to, by zoptymalizować koszty w tym zakresie?

Dobrym wyjściem może okazać się rejestracja spółki typu offshore na Wyspach Marshalla. W kraju tym podatki i biurokracja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Nie istnieje konieczność odprowadzania m.in. podatku dochodowego i obrotowego od zysków osiągniętych w internecie.


Jak zatem założyć spółkę offshore na Wyspach Marshalla? Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie i nie jest konieczny wyjazd za granicę. Działalność można rozpocząć zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia niezbędnych dokumentów. Koszt powołania i utrzymania spółki w skali roku rozpoczynają się od kilkuset dolarów. W zamian otrzymujemy wysoką poufność dotyczącą naszych działań – dane nie są bowiem dostępne w publicznych rejestrach. Dostęp do kapitału odbywa się za pomocą kart Visa lub MasterCard, które są akceptowane na całym świecie.

Aby zrobić pierwszy krok w kierunku rejestracji spółki offshore na Wyspach Marshalla, warto odwiedzić stronę Admiral Tax – firmy, która specjalizuje się w tego typu rozwiązaniach. W przypadku dodatkowych pytań, można zamówić także bezpłatną konsultację telefoniczną z przedstawicielem Admiral Tax.
Trwa ładowanie komentarzy...